15,331,459 TL

Kazandırdığı Fon Miktarı ile Türkiye'nin Lider Proje Ofisi

Maya Danışmanlık, EBRD Türkiye Danışman Firmaları listesinde…

Maya Danışmanlık, EBRD Türkiye Danışman Firmaları listesinde… Maya Proje Yönetim ve Danışmanlık; EBRD’nin kadın girişimci, işletme sahibi ve üst düzey yöneticisi kadın olan firmalar için hazırladığı Destek Programları kapsamında «Yönetim Danışmanlığı» alanında EBRD Danışman Firması olarak hizmet sunmaya başlamıştır.

Kadın girişimciliğinin Türkiye ekonomisindeki rolünün güçlendirilmesi ve arttırılması amacıyla 2014 yılında  Avrupa Birliği (AB), Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve Türkiye Cumhuriyeti ile ortaklaşa başlatılan Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı; kadınlar tarafından yönetilen küçük ve orta ölçekli işletmelere büyümeleri için ihtiyaç duydukları desteği, katılımcı bankalar aracılığı ile sunulan krediler ve danışmanlık desteği, eğitim, mentorluk ve iş ağı geliştirme fırsatları ile birleştiriyor.

 

Maya Danışmanlık program kapsamında verilecek danışmanlık desteklerinde yetkili danışman firma olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kadın girişimci veya üst düzey yöneticisi kadın olan firmaların profesyonel yönetim becerilerinin  geliştirilmesi,  kurumsallaşması ve profesyonelleşmesi adına ihtiyaç duydukları danışmanlık hizmetleri ve yol haritaları EBRD desteği ile Maya Danışmanlık tarafından sunulmaktadır.

 

EBRD destek almaya uygunluk şartlarını sağlayan firmalara 10.000 EU’ya kadar danışmanlık desteği sağlamaktadır. Detaylı bilgi ve başvuru için Maya Danışmanlıkla iletişime geçiniz. Foto Galeri