15,331,459 TL

Kazandırdığı Fon Miktarı ile Türkiye'nin Lider Proje Ofisi

Proje Danışmanlığı

 

Proje; Başlangıcı ve bitişi belli olan, finans, zaman ve kalite gibi kısıtları bulunan bir süreçtir. Risk yönetimi, performans analizi ve proje akışı sırasındaki kontroller projenin başarılı sonuçlanması açısından önemlidir.

Zaman, maliyet gibi kısıtlı kaynaklara bağlı olan ve sistematik bir yaklaşımı gerektiren proje yönetimi süreçlerinde MAYA Proje Yönetim, uzman kadrosuyla, operasyon sürecini şekillendirip ve eldeki kaynakları en verimli şekilde kullanarak  minimum maliyetle maksimum etkiyi  yaratacak projeleri en etkin şekilde  yönetmektedir.

Proje yönetimi 5 aşamada yapılmaktadır. Bu aşamalar sırasıyla şu şekildedir;

 

 

MAYA  Proje Yönetim projenizin başlama, planlama, yönetme, gözlemleme ve kontrol sonrasında hizmete sokmaya kadar projenizin her aşamasını koordine etmenize ve yönetmenize yardımcı olmaktadır. Proje yönetimi sürecinde en düşük risk ve yüksek kalite ile projenizi tamamlamanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda bu konuda uzman kadrosuyla Proje Yönetimi eğitimi vermektedir.

Ayrıca Maya Proje Yönetim, proje yazma sürecinde sorulması gereken 6 kritik soruyu cevaplayacak şekilde projelerinizi hazırlamaktadır.

1. İhtiyaç net bir şekilde belirlenmiş mi?

2. Proje, ihtiyacı tam anlamıyla gideriyor mu?

3. Projenin giderdiği farklı ihtiyaçlar veya oluşturabileceği farklı problemler var mı?

4. Proje uygulanabilir mi? Kapsamı ne olmalı?

5. Nasıl bir finansman yöntemi kullanılacak?

6. Proje kim tarafından, nasıl uygulanacak?

 

Proje yazımının aşamaları: